Ordinace dentální hygieny

Technologie

Dentální hygiena Smileland je jedinečná v míře vybavenosti a využívání moderních technologií. Zde jsou ty nejzajímavější z nich spolu s vysvětlením, v čem spočívá jejich největší přínos pro pacienta.


AIR-FLOW MASTER PIEZON EMS

Tento přístroj je bez nadsázky špička mezi piezony.

Air-flow je metoda, kterou je možno odstranit ze zubů tmavé a nevzhledné pigmentové skvrny od kouření, čaje, kávy, červeného vína.

Zuby takto získají světlejší odstín a živější nádech, ale nejsou vyběleny. Jsou jen odstraněny povrchové pigmenty. Jedná se o oblíbený a šetrný výkon pro zkrášlení Vašeho úsměvu.

Někdy je také tato metoda nazývána jako zubní peeling. I Vy můžete dopřát peeling nejen Vaší pleti, ale i Vaším zubům.

Zubní ordinace Brno logo GBT Compass small

AIR-FLOW: ULTRAZVUKOVÁ ČÁST

Pomáhá odstranit především nežádoucí zubní kámen. Tato část přístroje je vybavena světelným LED nástavcem s nejmodernější technologií Piezon NO PAIN pro výkonnější a zároveň šetrnější ošetření prakticky BEZ BOLESTI.

AIR-FLOW: PÍSKOVACÍ ČÁST

Je šetrná metoda čištění zubů od nežádoucího zabarvení, pigmentací. Čistí a odstraňuje pigmentaci z mezizubního prostoru a současně čistí i hladké povrchy zubů, které nejsou možné běžným čištěním odstranit. Po ošetření jsou zuby čisté, hladké a přirozeně bílé.

AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER

Zubní ordinace Brno airflow detail
Zubní ordinace Brno airflow cely

SATELEC PIEZON

Je průkopnický piezo-keramický ultrazvukový odstraňovač zubního kamene, i-Piezon LED s no-pain technologií pro Vaše co nejpříjemnější ošetření.

INTRAORÁLNÍ KAMERA

Na i.o. kameře pacient skutečně vidí a rozumí tomu co,proč a jak je v jeho ústech ošetřováno, umožňuje dokumentaci před a po ošetřením.

ZOOM2 ADVANCED POWER

Je prověřený a spolehlivý bělící systém, který umožňuje vybělení v jedné návštěvě.